Ota yhteyttä

Yhteystiedot

TM-Rauta Oy 
Porinkatu 2
39700 Parkano, Finland
Puhelin +358 344 82206

TM-Rauta Oy
Kuortaneen toimipiste (käyntiosoite)
Yrittäjäntie 6
63100 Kuortane

TM-Rauta Oy
Oulun toimipiste (käyntiosoite)
Takatie 6
90440 Kempele

TM-RAUTA Sp. z o.o.
Puolan toimipiste
ul. Więckowskiego 2/10
70-411 Szczecin

Aukioloajat
Ma-Pe 8-16.30

tarjouspyynnöt ja kyselyt: myynti@tm-rauta.fi

Kuljetus
Rahtiauto puh: +358 400 186 416
Kierrätysmetalliauto puh: +358 400 233 181

Kari Majanen
myynti, tukkumyynti ja osto
puh: +358 40 747 9169
kari.majanen@tm-rauta.fi

Tuomas Hakala
myynti ja AGA palvelut
puh: +358 400 613 641
tuomas.hakala@tm-rauta.fi

Petteri Pusa
pihamyynti ja varasto
puh: +358 40 126 2088

Jouni Mikkonen
osto, myynti infrarakentaminen ja projektit
myyntipäällikkö
puh: +358 400 629 280
jouni.mikkonen@tm-rauta.fi

Jukka-Pekka Lehtola
myynti
verkko- ja ritilätuotteet / teräs
puh: +358 400 814135
jukka-pekka.lehtola@tm-rauta.fi

Heikki Immonen
myynti
verkko- ja ritilätuotteet / teräs
puh: +358 400 841784
heikki.immonen@tm-rauta.fi

Tero Pentti
osto ja myynti
toimitusjohtaja
puh: +358 400 625 500
tero.pentti@tm-rauta.fi

Ota yhteyttä!




TM-Rauta Oy
Porinkatu 2
39700 Parkano

TM-Rauta Oy
Kuortaneen toimipiste
(käyntiosoite)
Yrittäjäntie 6
63100 Kuortane

TM-Rauta Oy
Oulun toimipiste (käyntiosoite)
Takatie 6
90440 Kempele

TM-Rauta Sp. z.o.o.
Puolan toimipiste
ul. Więckowskiego 2/10
70-411 Szczecin